filmy swiatowe

Imprezy, dyskoteki w Garwolinie i jego okolicach

Re: filmy swiatowe

Postprzez jacko » Pt, 24 lip 2020, 18:17

Jeszcze nie zdążyliśmy ruszyć, a już lały się na nas pomyje, pluli na nas. Ona podeszła do mnie i zapytała, czy może się do mnie przytulić, bo bardzo się boi. Nie dziwiłam się jej, bo do mnie też nie docierało, co się dzieje - wspomina.
Do tej pory zastanawia się, jak można tak traktować drugiego człowieka: - Ci ludzie mieli wolną sobotę, mogli pójść na spacer z rodziną, bo była piękna pogoda. Mogli zrobić grilla w ogródkach, a woleli spędzić dzień, robiąc krzywdę innym.
Dodaje, że nigdy nie czuła się tak, jak wtedy.
- To było przedziwne przeżycie. Ale wiesz co? Gdy ruszyliśmy, to było wręcz euforyczne. Pomyślałam wtedy: “Hej, idziemy, to się udało". Cieszyłam się, że nie jestem takim człowiekiem, jak oni. Że mogę się przed sobą przyznać, kim jestem, nawet jeśli nie mogę powiedzieć o tym własnej rodzinie - mówi ze smutkiem.Wzrost liczby zakażeń w Chorwacji, wzrost liczby zakażeń w Bułgarii, wzrost liczby zakażeń w Polsce. Koronawirus wciąż nie odpuszcza. W ostatnim czasie wyższe wyniki notuje spora część europejskich krajów, w tym również turystyczne regiony udrażnianie brwinów wznowienia krajowych rozgrywek. Najpopularniejsza liga piłkarska na świecie, Premier League, wróciła 17 czerwca. udrażnianie Angielskie Wirus wciąż nie odpuścił, ale nie pojawia się równomiernie w całej Europie. Dla przykładu w Niemczech w ciągu ostatniego tygodnia (od 17 do 23 lipca) służby informowały średnio o 5 nowych infekcjach na każdy milion mieszkańców. To sprawia, że dziennie było to około 400 - 500 nowych przypadków.
Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Hiszpanii. Tutaj dzienne przyrosty wynoszą sporo powyżej tysiąca. Tu wskaźnik nowych zachorowań wynosi 30 infekcji na milion mieszkańców. W ciągu ostatniego tygodnia w Hiszpanii pojawiło się 10 tys. nowych zakażeń.
, udrażnianie kanalizacji Grodzisk wciąż muszą być puste. Dla przykładu w Polsce taka sama statystyka wynosi około 1,1 tys. W Niemczech to 2,4 tys., we Włoszech 3,7 tys. W Czechach z kolei taki sam wskaźnik wynosi 1,3 tys. Oczywiście warto pamiętać, że to statystyka uwzględniająca cały czas epidemii, a nie tylko jedną z jej faz. We Włoszech w ostatnich tygodniach notowane są rekordowo niskie dobowe przyrosty chorych., przepychanie kanalizacji Milanówek teatry, kina, restauracje i właśnie puby. - Jak Chorwacja wypada na tle Polski? W naszym kraju w ciągu tygodnia przybyło 2,5 tys. infekcji. To oznacza, że średnio było to 360 każdego dnia. I choć trudno w to uwierzyć - wypadamy korzystniej. Dlaczego? Średnio każdego dnia w Polsce pojawia się 9 nowych infekcji na milion mieszkańców. To o połowę mniej niż w Chorwacji., mistrza Anglii w siatkówce. - przepychanie rur NadarzynW różnych krajach powrót do normalności mierzy się różną miarą. U nas wielkie kroki w tym kierunku przepychanie kanalizacji Żyrardów to powrót piłki nożnej i otwarcie pubów. Jak można obejrzeć Premier League ze znajomymi i napić się przy tym piwa, Anglicylipca w Anglii pootwierały się salony udrażnianie kanalizacji Piastów fryzjerskie, teatry, kina, restauracje i właśnie puby. - Kolejny najmocniej dotknięty region to żupania osijecko-barańska, ze stolicą w Osijecku. Tu licznik zatrzymał się na poziomie 546. Jednocześnie warto wiedzieć, że liczba aktywnych przypadków wirusa (czyli osób z potwierdzonym wirusem, które wciąż chorują) jest sporo mniejsza. W tych trzech regionach to odpowiednio: 211 (okolice Zagrzebia), 114 (okolice Splitu) oraz 136 (w okolicach Osijecka).
Drugą falę wirusa widać również w Bułgarii. Tylko w lipcu w tym kraju pojawiło się 4,5 tys. nowych infekcji. To niemal tyle samo, ile pojawiło się od 1 marca do końca czerwca (5,1 tys. w ciągu 3 miesięcy). To właśnie w ostatnim czasie Bułgaria przebiła swój dotychczasowy rekord. Nowy wynosi 330 infekcji w ciągu jednej doby.
Anglii w siatkówce. - W różnych przepychanie rur Pruszków krajach powrót do normalności mierzy się różną miarą.

Jak wspomina, podczas marszu starała się nie rozglądać na boki: - Chociaż pamiętam, że jak padało “butelka leci", to każdy był gotowy do uniku - dodaje. - Za tarcze służyły nam transparenty, parasolki, flagi. Rzucano w nas zgniłymi jajkami, butelkami, kamieniami, a w pewnym momencie widziałam nawet lecący nóż. Nadal myślę o tym, w czyje ciało mógł się wbić.
jacko
 
Posty: 20
Dołączył(a): N, 15 lis 2015, 17:15

Postprzez » Pt, 24 lip 2020, 18:17

 

Re: filmy swiatowe

Postprzez jacko » Pt, 24 lip 2020, 18:18

To, o czym mówią dziewczyny, widziałam na własne oczy. Byłam wtedy pomiędzy marszem a napastnikami. Wtedy nie wiedziałam jednego – najgorsze zaczęło się dopiero po marszu.Monika pamięta, jak przemykała z przyjaciółkami bocznymi uliczkami, a siedzący w restauracjach krzyczeli do nich: "O, to jakaś banda lesb!".
- Rozpłakałam się dopiero w domu. Siostra, która oglądała relację w telewizji, płakała razem ze mną. Szybko zadzwoniłam na wideo do mamy, która mieszka w Niemczech. Gdy mnie zobaczyła, zakryła twarz i też się rozpłakała. Widziałam, jak lustruje mnie, jak patrzy czy jestem cała, czy nie dostrzeże śladów krwi. To cierpienie matki najbardziej mnie bolało – wyznaje dziewczyna.
- Kiedy skończył się marsz, oni szukali nas jak na polowaniu. Stali z pałami, nożami, z podpalonymi flagami. To było straszne. Policja, gdy tylko dowiedziała się, że to już koniec, przestała reagować – wspomina Monika. - Kilka razy dostałam w żebra z łokcia. Widziałam, jak zaciskali pięści, jak prawie piana z ust im leciała, jak pluli. Uwierz, to widać, kiedy ktoś chce cię zabić.
jacko
 
Posty: 20
Dołączył(a): N, 15 lis 2015, 17:15

Re: filmy swiatowe

Postprzez jacko » Pt, 24 lip 2020, 18:19

Koniec marszu był piekłem nie tylko dla Moniki. Swoje przeżyła także Katarzyna.
- To była natychmiastowa demobilizacja. Wszyscy od razu ściągali przypinki, a flagi chowali do toreb. Byliśmy niedaleko placu uniwersyteckiego, gdy usłyszeliśmy, że ktoś krzyknął: "Dawaj, zagonimy ich". Gdzieś zobaczyliśmy, jak jeden z mężczyzn rozłożył pałkę teleskopową, zaczęliśmy uciekać. Wtedy nie myśleliśmy o tym, że powinna być tu policja, że powinni reagować również po marszu, a nie zrobili nic - mówi poruszona Katarzyna.
Zaraz podkreśla, że fizycznie nic jej się nie stało, ale psychiczne była rozbita.
- To było po prostu traumatyczne. Kiedy zaczęliśmy czytać, oglądać relacje z marszu, dopiero zrozumieliśmy, co się tak naprawdę działo. Ulicę od nas ktoś nie miał tyle szczęścia, nie zdążył uciec, został pobity. Byliśmy tak wyczerpani emocjonalnie, że jedyną reakcją było całkowite zobojętnienie. W domu po prostu się rozpadłam – wspomina Katarzyna.
Ale zanim w ogóle wróciła do domu, mogła poczuć coś, na co wielu po cichu liczy przez całe życie - miłość.
- Chociaż byliśmy tak nieludzko wykończeni, staliśmy i przytulaliśmy się w grupie, bo po prostu każdy, nawet najtwardszy, tego potrzebował - opowiada.
Najdłuższe sekundy życia
Anna, jak zalecali organizatorzy, do domu wracała z przyjaciółmi.
- Była nas szóstka. W drodze dostaliśmy telefon, że jeden z naszych znajomych został pobity po marszu, że jest z nim źle. Czułam się jak w innym świecie. Wpadłam w histerię, nie mogłam się opanować, choć musiałam, bo trzeba było uciekać, trzeba było się schować. Ale dopadli nas. Mnie szarpali, pluli na mnie, obrażali – wspomina dziewczyna.
Kolejna grupa prześladowców pojawiła się, gdy wchodziła do bloku. Było ich pięciu.O tym, że spotkanie o mistrzostwo Europy w piłce nożnej odbędzie się w stolicy Anglii dopiero za rok, wiadomo już od kilku miesięcy. Pandemia COVID-19 sparaliżowała cały międzynarodowy futbol i zmusiła UEFA do przełożenia turnieju, http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-raszyn który miał się odbyć aż w dwunastu krajach.
Jakiekolwiek mecze międzypaństwowe zapewne wrócą nie wcześniej niż jesienią. Na razie nadzieję na powrót normalności kibice czerpią ze http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-brwinow wznowienia krajowych rozgrywek. Najpopularniejsza liga piłkarska na świecie, Premier League, wróciła 17 czerwca. www Angielskie stadiony, które zwykle wypełniają się do ostatniego miejsca, http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-grodzisk-mazowiecki wciąż muszą być puste. Jednak od dwóch tygodni można chociaż obejrzeć mecz w pubie.lipca w Anglii pootwierały się salony fryzjerskie, http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-milanowek/ teatry, kina, restauracje i właśnie puby. - Dla Anglików te ostatnie są głównym powodem do szczęścia - mówi prezes klubu IBB Polonii Londyn, mistrza Anglii w siatkówce. - http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-nadarzynW różnych krajach powrót do normalności mierzy się różną miarą. U nas wielkie kroki w tym kierunku http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-zyrardow/ to powrót piłki nożnej i otwarcie pubów. Jak można obejrzeć Premier League ze znajomymi i napić się przy tym piwa, Anglicylipca w Anglii pootwierały się salony http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-piastow fryzjerskie, teatry, kina, restauracje i właśnie puby. - Dla Anglików te ostatnie są głównym powodem do szczęścia -IBB Polonii Londyn, mistrza Anglii w siatkówce. - W różnych http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-pruszkow/ krajach powrót do normalności mierzy się różną miarą. U nas wielkie kroki w tym kierunku to powrót piłki nożnej i otwarcie pubów. Jak można obejrzeć Premier League ze znajomymi i napić się przy tym piwa, Anglicy

O tym, że spotkanie o mistrzostwo Europy w piłce nożnej odbędzie się w stolicy Anglii dopiero za rok, wiadomo już od kilku miesięcy. Pandemia COVID-19 sparaliżowała cały międzynarodowy futbol i zmusiła UEFA do przełożenia turnieju, http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-raszyn który miał się odbyć aż w dwunastu krajach.

- Wcisnęłam przyjacielowi klucze do mieszkania: i krzyknęłam: "biegnij otworzyć mieszkanie, bo nas zabiją". W ostatnim momencie udało nam się zatrzasnąć drzwi do klatki schodowej – kontynuuje. - Mieszkałam wtedy na najwyższym piętrze. 30 sekund oczekiwania na windę to były najgorsze chwile w moim życiu. Słyszałam, jak oni z furią naciskali kolejne guziki domofonu, żeby ktoś ich wpuścił - opowiada z przejęciem Anna. - A wtedy dzyń, dzyń. Winda przyjechała.
jacko
 
Posty: 20
Dołączył(a): N, 15 lis 2015, 17:15

Re: filmy swiatowe

Postprzez jacko » N, 27 gru 2020, 14:15

jak by wlasciciele ych stokow dostali po 500 tys kary to by sie nauczyli ja sie dziwie gdzie jest teras policja czemu nie reagujom nato tak sie wlasnie w polsce pozwala a tu mowiom co to wirus jest ladne zgromadzenia som podzienkowana dla wlady ze tak pozwala nato szkod slow Gory sluzal do podziwiania dzierzawcy stworzenia @ zima czas na narty kto zamknal stoki ludzie maja prawo korzystac z zycia @ ludzie w domu umieraja na zewnatrz odzywajal
nick
19 min. temu
Sport to zdrowie i nie powinno być ograniczeń a zwłaszcza na powietrzu. Dużo ludzi rezygnuje ze spacerów ze względu na maseczki w których z różnych względów ciężko im chodzić. Nawet w miastach, poza centrum na chodnikach jest luźno i nakaz noszenia maseczek jest nieuzasadniony.
doświadczenia zawodowego. specjalista chorób zakaźnych, na własnej skórze przerobił epidemię wirusowych zapaleń udrażnianie kanalizacji Ursus opon mózgowo-rdzeniowych i wątroby typu A, przygotowania do eboli i obawy przed wąglikiem. Jednak przyznaje, że udrażnianie kanalizacji Józefów najtrudniejszym doświadczeniem była dla niego jesień tego roku, kiedy na izbę przyjęć trafiali pacjenci, dla których w szpitalu nie było miejsca. udraznianie góra kalwaria dla mnie to nie moja bajka, ale spoko podejrzewam że gdyby rządziła wielka opozycja, to kłóciliby przepychanie rur Ursus się pewnie czy mają być oddzielne sale covidowe dla społeczności LGBT, jedni i drudzy są cacy jak są w opozycji, jak dojdą do władzy kombinują jak przepychanie rur Józefów wyrwać cash. Pamiętam czasy Kopacz i kwestię szczepionek, miała farta, bo jakby poszło coś nie tak, to udrażnianie rur Brwinów bylibyśmy w czarnej d..ie.  Tak słabej opozycji jeszcze nie widziałem, nawet dobrze punktować baboli pisu nie potrafią przepychanie kanalizacji góra kalwaria  Nikt nikogo jeszcze tak naprawdę w Polsze nie rozliczył z błędów na górze. Może czas na ten pierwszy raz ale prędzej winny i jego świta udrażnianie rur bemowo będą wąchać kwiatki od spodu niż zostanie rozliczona za cokolwiek. A reszta nadgorliwców to widomo będzie rżnąc głupa i zwali wszystko na kaczy kuper albo jego kota.Jak bardzo opłaca się gra w pucharach prezesi Legii przekonali się w udrażnianie Błonie latach 2011-17. Pięć awansów do fazy grupowej europejskich rozgrywek i trzykrotna gra w pucharach na wiosnę pozwoliła Legii wypracować zdecydowanie najwyższy budżet ze wszystkich drużyn ekstraklasy. W 2015 roku wyudrażnianie rur rmnosił 108 milionów przepychanie kanalizacji błonie złotych, ale zakwalifikowanie się do fazy grupowej Ligi Mistrzów sezon później wystrzeliło klub na księżyc. Z raportu finansowego ekstraklasy wynika, że mistrzowie Polski zanotowali wówczas gigantyczny skok przychodów My mamy słabą praktykę w przepychanie kanalizacji bemowo samodzielnym "rozliczaniu" winnych - odpowiednio wcześnie i w taki sposób by ich następcom na myśl nie przyszło powielać tych przepychanie rur Brwinów samych lub gorszych błędów.  Jak już rządzący popełnili kardynalne błędy to rozliczali nas sąsiedzi - bez certolenia się tylko zwyczajnie rozbierając Rzeczpospolitą. eden lekarz podczas 8 godzin swojej pracy przyjmuje średnio 40 pacjentów. To daje 5 pacjentów na godzinę, udrażnianie rur Rembertów czyli średnio po 12 minut na telewizytę, nie licząc przerw i czasu poświęcanego na wypełnianie papierologii – co zresztą również jest jednym z powodów ograniczonej sprawności placówek POZ.

http://udraznianie.waw.pl/przepychanie-rur-lomianki/ warszawa
udrażnianie http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-konstancin/ kanalizacja
http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-nadarzyn/ rura http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-pruszkow/ czyszczenie http://udraznianie.waw.pl/
- W POZ zawsze było sporo pracy, niestety ta jesień jest bardzo trudna, z uwagi na przesunięcie ciężaru diagnostyki i leczenia zakażeń SARS-CoV-2 na poziom POZ. Przez to oczywiście konsultacji jest dużo więcej, jest więcej zachorowań wśród personelu POZ (co powoduje braki w grafiku). Poza tym trzeba regulować godziny wizyt pacjentów infekcyjnych i nieinfekcyjnych, szukać izolatek, co codziennie powoduje ogromne
21 min. temu
Gdyby stoki były czynne jak i hotele, pensjonaty a ferie wydłużone to nie byłoby dzikich tłumów. Każdy pojechałby w swoim czasie bez strachu że za chwilę już nie pojeżdżą. Ot całą głupota z tym zamykaniem.
jacko
 
Posty: 20
Dołączył(a): N, 15 lis 2015, 17:15

Postprzez » N, 27 gru 2020, 14:15

 

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron